Kullanım Koşulları

www.ojwor.com sitesine girmeniz ve bu sitedeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamını taşımaktadır. www.ojwor.com sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması halinde, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere tabiyen, doğabilecek doğrudan/dolaylı hiçbir zarardan Akirman Turizm Taşımacılık San. ve Tic. Ltd. Şti. (Ojwor) sorumlu değildir ve sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler sunucunda; işleminizin kesintiye uğraması, hata alma, ihmale uğrama, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Ojwor, işbu site ve site uzantısındaki mevcut bulunan her türlü hizmet, ürünü, site kullanma koşullarını ve www.ojwor.com aracılığıyla sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmadan değiştirmek, siteyi revize etmek, yayını durdurmak haklarına sahiptir. Değişiklikler sitede yayınlandığında yürürlüğe girmiş olarak kabul edilmektedir. Site kullanıldığında ve girildiğinde tüm değişiklikler kabul edilmiş olunur. Bu koşulların tümü link verilen diğer web sayfalarını da kapsamaktadır. Akirman Turizm Taşımacılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. (Ojwor), sözleşmenin ihlal edilmesi, haksız fiil, ihmal ve diğer sebepler sonucunda; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. www.ojwor.com, Akirman Turizm Taşımacılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilmektedir. Bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan www.ojwor.com sorumlu sayılamaz. Akirman Turizm Taşımacılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. bu internet sitesinin genel görünümü ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgiler, görseller,

OJWOR markası, www.ojwor.com alan adı, ojwor logosu, ikonu; görünen, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilen teknik içerikler, bilgisayar yazılımlarını kapsayan veriler, uygulanmakta olan satış sistemi, iş prosedürü ve iş modelini kapsayan tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının veya lisansının sahibidir ve OJWOR tüm sayılanları yasal koruma altına alınmıştır. Internet sitesinde bulunan hiçbir içerik, önceden izin alınmadan veya kaynak gösterilmeksizin, kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez. Yeniden yayımlanamaz, herhangi bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz veya dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. www.ojwor.com’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. www.ojwor.com, istediği takdirde bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutar. Kullanıcıların www.ojwor.com sayfasına her girişinde Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret etmeleri önerilir.