Üyelik Sözleşmesi

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

İşbu sözleşmede AKİRMAN TURİZM TAŞIMACILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’dan (OJWOR) (Büyük Kılıçlı Mah. Vatanperver Sk. No:71 İç Kapı No:1 SİLİVRİ/ İSTANBUL) kısaca ‘’Ojwor.com’’, Ojwor’a ait ojwor.com web sitesinden ise kısaca ‘’Site’’ olarak bahsedilecektir.

Ojwor’a ait Site üzerinden üyelik işlemini gerçekleştirerek; bu sözleşmede yer alan şart ve hükümleri kabul etmiş,  bu şartlara uygun davranmayı taahhüt etmiş bulunmaktasınız. Eğer, bu şart ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz; Siteyi kullanmayabilir ya da üyeliğinizi derhal iptal edebilirsiniz.

Ojwor,  işbu sözleşme şartlarında değişiklik yapma, sözleşme kapsamında verilen hizmetleri durdurma hakkına sahip bulunmaktadır. Yapılan değişikliklerin Site içinde yayınlanması yürürlüğü için tek şart olarak sayılmaktadır. Siteye erişmeniz ve kullanmayı sürdürmeniz, bu değişiklikleri kabul etmiş olduğunuz anlamına gelmektedir. Bu nedenle “Üyelik Sözleşmesi” metnini sıklıkla kontrol etmenizi önermekteyiz. Ojwor, Sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu sürekli kontrol etmektedir. Fakat bu durumun kusursuz sorumluluk anlamında değerlendirilmediğini belirtmekle yükümlüyüz. Sunulan içeriğin güncelliğini kaybedebileceği tarafınızca göz önünde bulundurulmalıdır.

İşbu sözleşmeyi kabul ederek; Ojwor’un üyelerine özel kampanya, promosyon, tanıtım, indirim kazanma, hediye çeki kazanma gibi avantajlar sağlamak amacıyla oluşturulmuş olan müşteri memnuniyetini hedefleyen “Üyelik Programı’mıza üye olmayı ve bu program ve uygulamalardan yararlanmayı kabul ettiğinizi beyan etmiş bulunuyorsunuz.

Ojwor Üyelik Programı çerçevesinde üyelik sayfası formuyla ilettiğiniz kişisel bilgilerinizin yukarıda sayılan ve benzer amaçlarla ve tek başına ve/veya başka kişisel bilgilerle birleştirilerek ticari olarak kullanılmak üzere bu sözleşmenin kurulması ve ifası hukuki gerekçeleri ve üyelik ilişkisi kapsamında işleneceğini bildiririz.

 Buna ek olarak; sms, internet, telefon vb. iletişim kanallarından temasa geçilmesi için üyelik alanında açık izniniz talep edilecektir. İstediğiniz takdirde, yazılı bildirimle hiçbir gerekçe göstermeden üyelikten ayrılma, ticari elektronik ileti, sms, e-mail, mektup ve telefonla sizinle temasa geçilmesini ve size gönderi yapılmasını sonlandırma/reddetme hakkına sahipsiniz. Ojwor hiçbir gerekçe göstermeksizin üyeliğinizi iptal etme hakkına sahiptir. Üyelik başvurusu yaparken, verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu ve eksiksizliğinin belirlenmesi tarafınıza aittir. Gerçeğe uygun olmayan ve/veya eksik bilgilerin verilmesinden Ojwor kesinlikle sorumlu değildir.

Sitenin yazılımına ve donanımına sistemlerinin zarar görmesine ve sitenin işleyişinin negatif yönde etkilenmesine yol açabilecek her türlü fiil ve işlem yasaktır. Otomatik programlar ve/veya yazılımlar kullanılarak çok sayıda işlem yapılması, üyelik kaydı açılması veya otomatik yöntemler ile aşırı miktarda talep veya bilgi gönderilmesi ve bunun benzeri yöntemler de kesinlikle yasaktır.

Sitenin kullanılması, Sitede sunulan veya sağlanan veri ve bilgilerin kullanımı, bu veri ve bilgiler esasında yapılan davranışlar veya Siteye erişim sebebiyle maruz kalınabilecek herhangi türden bilgisayar virüsleri, trojan ve benzeri kötü amaçlı yazılımlar (malware) da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, Kullanıcıların, Üyelerin veya diğer üçüncü kişilerin herhangi bir sebepten ötürü uğrayabilecekleri her türlü ve tüm doğrudan /dolaylı zarar, ziyan, hasar/kayıplar ile ilgili Ojwor’un hiçbir hukuki veya cezai sorumluluğu bulunmaz. 

Yukarda yazılan hasarlar nedeniyle, her ne isimle olursa olsun herhangi bir talep veya iddiada bulunmayacağınızı peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmiş bulunmaktasınız.

İşbu sözleşmeden kaynaklanacak uyuşmazlıklar Türk Hukuku’na tabidir ve İstanbul Çağlayan Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Kişisel verilerin korunması

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu gereğince, Ojwor ile Üyelik Bilgileri kapsamında paylaşmış olduğunuz kişisel veriler (Kimlik,İletişim,Cinsiyet) başta olmak üzere web sitesini kullanmakla oluşan verilerin, Ojwor tarafından, işlenebilecek ve mevzuatın izin verdiği durumlarda ve ölçüde Ojwor’un dahil olduğu iş ortaklarına ve tedarikçilerine aktarılabilecektir. İşlenen kişisel verileriniz ile ilgili, toplama yöntemi, işleme amacı ve hukuki sebebinin yanı sıra haklarınızla ilgili detaylara Ojwor Gizlilik Politikası kısmından ulaşabilirsiniz.

Elektronik İletişim İzni

Üyelik sözleşmesi hükümlerini kabul ederek ve üyelik imkanlarından yaralanma iradenizi ortaya koyarak, Ojwor ile paylaştığınız kimlik ve iletişim bilginizin işlenmesiyle, tarafınıza, çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve özel tanıtım, satış, pazarlama, anket ve benzer amaçlı her şekilde fiziksel ve elektronik iletişim yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi için de izninizi talep etmek gerekmektedir. 

Üyelik sayfasında ayrı bir izin kutucuğu ile elektronik iletişim izniniz talep edilmektedir. Bu kutucuğu işaretleyip ‘’Kaydol’’ tuşuna bastığınız takdirde, izin süreciniz tamamlanmış olacaktır. İzninizi istediğiniz dilediğiniz zaman kaldırabilmektesiniz.

Not: Değerli müşterimiz, Bu üyelik sözleşmesinin kurulması için gerekli bilgileri ilgili alanlara yazmanız ve sizin tarafınızdan belirlenecek şifreyi girmeniz, belirtilen onay ve izinleri vermek için onay ve izin sekmelerini işaretlemeniz ve ‘’KAYDOL’’ butonuna basmanız yeterli olmaktadır. Üyelik için tarafınızdan istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz girmeniz önem taşımaktadır. Siz değerli üyelerimizce verilen bilgilerin güvenliğinin sağlanması için gerekli her türlü önlem ilgili sistemler ve internet altyapısında tarafımızca alınmaktadır. Üyelik kapsamında web sitelerimizde alışverişleriniz için kullandığınız kredi kartları ve banka kartlarına ait işlemler, PCI DSS uyumluluğuna sahip güvenli alt yapısı ve sahtecilik önleme sistemi kullanan Shopier güvencesi ile online olarak gerçekleştirilmektedir. (Kredi kartı şifresi ve benzeri bilgiler şirketimiz tarafından görüntülenemez ve kaydedilemez.) Buna ek olarak; web sitemize üyelik, alışveriş, bilgi güncelleme amaçlarıyla girilen, kredi ve banka kartlarına ilişkin gizli bilgiler diğer kullanıcılar tarafından görüntülenemez. Ojwor kişisel verilerinizin güvenliğine büyük önem vermektedir. Ojwor, kişisel verilere yetkisiz erişim veya bu bilgilerin kaybı, hatalı kullanımı, kirli veri oluşması, ifşa edilmesi, değiştirilmesi veya imha edilmesine karşı korumak için gerekli önlemleri almaktadır. Ojwor kişisel verileri, sistemlerinde depolarken güvenlik duvarları ve (SSL) şifrelemesi gibi genel kabul görmüş güvenlik teknolojisi standartlarını kullanmaktadır. Buna ek olarak, web sitesi aracılığıyla Ojwor’a gönderdiğiniz kişisel verileriniz SSL kullanılarak aktarılmaktadır. Ojwor, kişisel verilerinizi gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve güvenliği için gerekli teknik ve idari her türlü tedbiri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder.