İade

İade Adımları;

 1. WhatsApp +905395993733 üzerinden veya info@ojwor.com bize ulaşın.
 2. İade oluşturmak istediğinizi belirterek sipariş numaranızı iletin. Sipariş kodunuza “Siparişlerim” sayfasından ulaşabilirsiniz.
 3.  Size vereceğimiz iade kodu ile “MNG Kargo” herhangi bir şubesinden ücretsiz iadenizi gönderin.
 4. İade ederken; kargo içerisine FATURA ve İADE VE DEĞİŞİM TALEP FORMU eklemek zorunludur. Talep Formunu indirmek için tıklayınız.
 5. Paketinizi iade kargo koduyla birlikte yalnızca MNG Kargo’ya 5 gün içinde teslim edebilirsiniz. Kodu vermeniz yeterlidir, ayrıca bir İade adresi belirtmeniz gerekmeyecektir. 
 • Siparişinizin elinize ulaşmasından itibaren 5 gün içinde , sabit gönderim ile alınmış siparişler için 12 TL ücret kesintisiyle iade edebilirsiniz. Kargoyu geri gönderirken ödeme yapmanıza gerek yoktur. 12 TL’lik Kargo iade ücreti, sipariş tutarınız tarafınıza iade edilirken kesilir. Örneğin: 224 TL’lik iadenizde, iade kodu tarafınıza iletildiğinde, MNG Kargo’da ödeme yapmayacak, ürün Ojwor’a ulaştığında, iade edilecek tutarınız 212 TL olacaktır.
 • “İade kargo kodu” almak şarttır. İade kargo kodu ile birlikte “MNG Kargo” herhangi bir şubesinden iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ürünün, iade olarak kabul edilebilmesi için; hasarsız, giyilmemiş ve etiketlerinin sökülmemiş olması şarttır. Aksi halde ücret iadesi tarafınıza yapılmayacaktır.
 • Ürün sadece “MNG Kargo” ile iade edilebilir. İade Kodu ile birlikte kodu MNG Kargo’ya bildirmeniz halinde ekstra bir alıcı adres bilgisi vermenize gerek yoktur.
 • İadelerinizi, İade politikası kapsamında; “Aldığım ürünü nasıl iade edeceğim?” sorusunda yer alan iade kargo kodu talep etmeniz halinde, sabit gönderim ile alınmış siparişler için 12 TL ücret kesintisiyle iade edebilirsiniz. 
 • Kargonuzu teslim ederken iade kargo kodunuzu belirtmeniz gerekmektedir.

Not: Kargo bedava kampanyasında oluşturduğunuz siparişlerin iadesi olması durumunda, tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülecektir.

WhatsApp +905395993733 üzerinden veya info@ojwor.com bize ulaşabilirsiniz.

Kullanılmış, hasar görmüş, etiketi koparılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilecektir.
 • Ürün iade şartlarına uygun değilse para iadesi yapılmayacaktır.
 • İadeniz tamamlandığında üye olduğunuz e-mailinize bir bilgilendirme mesajı göndereceğiz.
 • Iyzico tarafından bilgilendirme maili  aldıysanız bankanıza tarafımızdan ücret iadesi yapılmış demektir.
 • İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlı değişkenlik gösterebilir.
 • Ürünün iade şartlarına uygun olması halinde;  başarılı iade işleminiz ardından, banka kartı ile yapılan ödemelerinizin iadesi 7-14 iş gününde, kredi kartı ile yapılan ödemeleriniz iadesi ise 1-3 iş günü içerisinde tamamlanacaktır.
 • Taksitle yapılan alışverişlerinizin ücreti bankaya tek seferde iade edilir. Bankanız, bu tutarı kredi kartınıza taksit sayısı kadar ayda iade edecektir. Örneğin: 2 taksitle ödeme yaptıysanız; 2 ayda iadeniz tamamlanacaktır.

Not: Kargo bedava kampanyasında oluşturduğunuz siparişlerin iadesi olması durumunda, tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülecektir.

İade süreniz; siparişinizin elinize ulaşmasından itibaren 5 gün içinde başlamaktadır. “5 günün aşılması” halinde iade kabul edilmez.

Faturanızın eklenmesi zorunludur. Faturanıza size gönderdiğimiz info@ojwor.com mailinden ulaşabilirsiniz.

Yardıma İhtiyacınız mı var?

WhatsApp Business'tan (QR Kod'a Tıklayarak) +90539 5993733 ya da info@i-maji.com üzerinden bizimle iletişime geç!